ورق کارتن
ورق کارتن
  • آدرس :گرمسار . شهرک صنعتی گرمسار
  • تماس با ما:09192100982--09192200982
  • آدرس دفتر تهران :پانزده خرداد بازار آهنگران ک مسجد جامع نبش پاساژ مکرمی
  • تلفن دفتر تهران:02155160772-----09121156259

مجتمع صنعتی پارسیان آذین کارتن

 شرکت ورق سازی کارتن 

 

مجتمع صنایع پارسیان آذین کارتن 

 

شرکت ورق سازی کارتن مجتمع صنایع پارسیان آذین کارتن از سال 1400 فعالیت خود را در زمینه تولید کارتن معمولی و لمینتی در استان سمنان شهر گرمسار . شهرک صنعتی گرمسار آغاز کرد.

این شرکت توان تولید روزانه 300 هزار متر مربع کارتن 3 لایه و 5 لایه را دارد. همچنین در راستای ارائه محصولات با کیفیت استاندارد این مجموعه کارتن سازی، مجهز به تجهیزات آزمایشگاهی کامل و مدرن گردیده است .

لازم به ذکر است شرکت مجتمع صنایع پارسیان آذین کارتن موفق به اخذ استانداردهای جهانی iso شده است.

محصولات ما ...

 تولید انواع ورق کارتن

سه لایه پنج لایه و هفت لایه

کارخانه ورق سازی مجتمع پارسیان آذین کارتن توان تولید روزانه 300 هزار متر ورق سه لایه پنج لایه و هفت لایه در عرض های 130 تا 170 سانتی متر را دارا میباشد .

ورق سازی کارتن
ورق سازی کارتن

تولید با کیفیت بالا

تولید انواع ورق کارتن با استفاده از بهترین مواد اولیه ایرانی و وارداتی

با ما در ارتباط باشید

ارتباط مستقیم با مدریت 

مجتمع صنایع پارسیان آذین کارتن  09192100982-----09192200982

تجهیزات مدرن

ولید ورق کارتن با خط تولید 

و تجهیزات شرکت JS چین 

کارشناسان متخصص

کادر مجرب و کارشناسان متخصص در حوضه صنعت تولید کارتن 

ورق فلوت

فلوت همان لایه کنگره ای یا دندانه ای است که میان لایه های مسطح (liner) قرار میگیرند. فلوت های کارتن انواع متفاوتی دارند که شامل فلوت A,B,C,E,F میباشند. این فلوتها به تنهایی یا از ترکیب فلوت های دیگری لایه میانی یک کارتنی را می سازند.

دلیل استفاده از فلوت ها درتولید کارتنها آن است که استحکام و مقاومت کارتن را بالا برده و به گونه ای عایق در برابر ضربات محسوب میشوند. تمامی تولید کنندگان خواستار آن هستند که محصولاتشان سالم و بدون هیچگونه آسیبی به دست مشتریان برسد بنابراین استفاده از فلوت به جای ورق مسطح در کارتن ها را ترجیح میدهند.

کارتن سه لایه

کارتن سه لایه که در بازار آن را با نام کارتن سه لا نیز میشناسند از ۳ لایه ورق زیره، فلوت و رویه تشکیل شده است. از بهم چسباندن سه لایه ورق این کارتن تولید میشود. اما تولید آن به همین راحتی که گفته شد نیست. جنس ورق ها و فلوتی که در بین لایه های لاینر که همان زیره و رویه قرار میگیرد بسیار حائز اهمیت است.

کارتن پنج لایه

کارتن پنج لایه از ۵ لایه ورق تشکیل شده است که شامل سه لا مسطح و دو ورق فلوت میباشد. فلوت ها همگی در میان این ورق های زیره و رویه که به آنها لاینر نیز گفته میشود، وجود دارد تا استحکام کارتن بسته بندی را چند برابر کند.

ترکیب بندی فلوت ها بسته به وزن محصول و صادراتی بودن آن از جنس های متفاوت با کیفیت متنوع تشکیل میشوند. بیشترین استفاده کارتن های پنج لا برای مواردی همانند: کارتن اسباب کشی کارتن لوازم خانگی برای وسایل سنگین تر و بزرگ تر، کارتن میوه و صیفی جات کارتن و جعبه قطعات صنعتی و مکانیکی میباشد. محصولات زیادی هستند که توسط کارتن های پنج لا در بازار وجود دارند که اکثر این لوازم وزن بالایی داشته و حساسیت های شدیدتری به آسیبات خارجی دارند.

کارتن هفت لایه

کارتن هفت لایه از ۷ لایه ورق تشکیل شده است که شامل چهار ورق مسطح (لاینر) و سه لایه فلوت میباشد. این کارتن با توجه به ۷ لا ورقی که در آن استفاده شده است از استحکام بسیار بالا برخوردار بوده اما به ندرت در کارتن سازی های به تولید میرسد.

نماینده فروش ما در شهر خود باشید .

برای دریافت نمایندگی فروش خود با تماس بگیرید .

 

ما متخصص در صنعت ورق سازی کارتن هستیم.

بالاترین کیفیت

در صنعت ورق سازی کارتن

87

تولید روزانه

92

رضایت مشتری

79

در حال تجهیز ماشین آلات