مجتمع صنایع پارسیان آذین کارتن

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا سوا خود را بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان

انواع ورق های مورد استفاده در ترکیب کارتن چه نام دارد؟

انواع کرافت مثل معمولی، ۲۰۰ گرم، و غیره، فلوت ، تست و غیره می باشد. این ورق ها که به اصطلاح لایه های کارتن هم نامیده می شوند باعث ساخت انواع کارتن ها می شود.

فلوت چیست و انواع فلوت در جعبه های کارتنی را نام ببرید؟

فلوت در کارتن نقش مهمی ایفا می کند و در استقامت و ضخامت کارتن تاثیر بسزایی دارد. این فلوت ها در انواع A,B,C,E,F میباشند که هر یک با توجه به نیاز کالا در ترکیب ورق کارتنی استفاده میشوند.

ورق هایی که در لایه های کارتن استفاده می شود چقدر مهم هستند؟

انتخاب لایه های ورق بسیار مهم است زیرا این ورق ها هستند که بخشی از استقامت و کیفیت پایداری کارتن را افزایش و یا کاهش می دهند که متشکل از ورق تخت و فلوت است.

انواع کارتن بسته بندی و بیشترین نوع کارتن مورد استفاده کدام است؟

کارتن ۲لایه(سینگل فیس)، کارتن ۳لایه، کارتن ۵لایه، کارتن ۷ لایه و کارتن E فلوت،که کارتن سه لایه و پنج لایه بیشترین کاربرد را دارد.

از کجا بفهمیم چه نوع کارتنی باید برای محصول مان باید انتخاب کنیم؟

در بیشتر موارد بر اساس سایز محصول و وزنی که جعبه باید استقامت آن را داشته باشد نوع کارتن و ترکیب آن مشخص میگردد و رعایت این موضوع به مشتری کمک میکند هم هزینه بیشتری برای جعبه نپردازد وقتی با هزینه کمتری میشود بهترین را تولید نمود و همچنین از تولید جعبه با استقامت کم برای محصول جلوگیری میکند.

تفاوت جعبه کارتن صادراتی با غیر صادراتی در چیست؟

کارتن های صادراتی باید داری ترکیبی باشند که وقتی در دراز مدت داخل سردخانه یا کانتینر یخچال دار قرار گرفته و جابجایی بیشتری دارند بافت خود را از دست نداده و دفرمه نشوند و به آن اصطلاحا کارتن ضد آب هم گفته میشود. ولی در غیر صادراتی ها اگر جعبه سردخانه ای نمی بیند و جابجایی کمتری دارد نیاز نیست این موارد در نظر گرفته شود.

برای ثبت سفارش کارتن بسته بندی چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

ابعاد محصول(طول، عرض، ارتفاع)، مدل جعبه، نوع چاپ، نوع پوشش، تعداد تیراژ جعبه برای ثبت سفارش کارتن بسته بندی مورد نیاز است.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع